محل تبلیغات شما

ممکن است در برخی مواقع شما احساس بی ثمری کنید و تمایلی به ادامه کارهایتان نداشته باشید. این مسئله ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد. از این رو در این مقاله قصد داریم به سراغ شش کارآفرین رفته و راه حل‌های آن‌ها را در این موارد بررسی و ارزیابی کنیم. به نظر شما کارآفرینان چطور از رکود در کارهایشان جان سالم به در می‌برند؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بتوانیم به این سؤال پاسخ دهیم.

به خودتان استراحت دهید

بنیانگذار استارت آپ پورتر رود (Road Porter)، جیمــز پیســکر (PEISKER JAMES)، در مواجه با رکود در کار، راه حل استراحت دادن به خود را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد. او رابطه با توضیح کامل راه حل خود می‌گویند:

همه ما سعی داریم بهترین همکاری را به دست آوریم. اما اگر همه چیز مطابق میل شما پیش نرفت، بهتر است وقت زیادی را صرف پیدا کردن بهترین همکاری‌ها نکنید. توصیه من به شما این است که فرایند را متوقف کنید. یک قدم به عقب بردارید و فرایند را دوباره بازسازی کنید. شروع دوباره در برخی مواقع ممکن است از هر اقدام دیگری کارسازتر باشد. بنابراین استراحت دادن به خود را جدی بگیرید.

شیرجه بزنید

برخلاف جیمز پیســکر، گابریل مولینکــس (MULLINAX GABRIELLE) عقیده دارد که برای رهایی از رکود در کار باید شیرجه زد. او در رابطه با این موضوع می‌گوید:

من شنا می‌کنم. به طور کلی شنا کردن برای به دست آوردن راه حل‌های کاری بسیار مؤثر است. هنگامی که شما در زیر آب هستید فکر می‌کنید که خلاقیت دارید و به صدای ذهنتان گوش می‌دهید. من یک بار کل برنامه بازاریابی شرکتم را زیر آب طراحی کردم. برای طراحی آن برنامه بازاریابی شرکتم، توانستم هزاران دلار پول نقد در مسابقه طراحی برنامه بازاریابی برنده شوم.

کوچک فکر کنید

مدیرعامل شرکت آرتیستیک تیل بیان کرده است:

روی تنظیم برنامه سفر متمرکز شدم. چرا که تنظیم برنامه، مانند سفر کاری است. که برای شروع پایان و انجام آن به یک لیست کاری نیاز داریم. در نظر داشته باشید که حتی پایان یک شغل کوچک به من کمک می‌کند تا ذهنم را خالی کنم.

من همواره با کسب و کارم مانند برنامه سفر کردن برخورد می‌کنم. درواقه کوچک فکر می‌کنم. کاری که همیشه در حال انجام آن هستم، برنامه ریزی برای سفر است. چرا که یک نفر به رفتم به سفر، به تهیه مقدمات نیاز دارد. بنابراین سعی می‌کنم با کوچک فکر کردن در کسب و کارم به موفقیت دست یابم.

نفس عمیق بکشید

هالی آگاسی (AGASSI HOLLY) نفس عمیق کشیدن را برای نجات از رکود کاری پیشنهاد می‌کند. او بر این باور است که تمرین درست نفس کشیدن باعث می‌شود در تجارت نیز موفق شویم. او عنوان کرده است:

سعی می‌کنم در نفسهایم متمرکز شوم. تا من را به فضای خالی درون سرم برساند. جایی که بتوانم از آن کمک دریافت کنم. گوش دادن به موسیقی که مدام تکرار می‌کنم نیز کمک بسیار زیادی می‌کند و اقدامات انگیزه بسیار مناسبی برای اتمام یک کار را پیدا می‌کند.

با جریان همراه شوید

بر اساس عقیده لیندزی ورای (WRAY LINDSAY) همراهی با جریان بهترین راه حل برای بیرون آمدن از رکود کاری می‌باشد. او حرکت در خلاف جهت رودخانه را عامل اصلی شکست شرکت‌ها و رکود در کار می‌داند. وی بر اساس تجربیات خود بیان کرده است:

روزهای بی حاصل از نظر تاریخی روزهای اجتناب ناپذیر می‌باشند. از زمانی که متوجه شدم این زمانها هنگامی فرا می‌رسد که ذهن من به طور ناخودآگاه در حال ایجاد فرآیند جدید است، دیگر از روزهای بی حاصل اذیت نمی‌شوم. به جای اینکه روزهای رکود کاری باعث ناراحتی من شوند به افکارم اجازه می‌دهم تا شگفت زده‌ام کنند. تلاش می‌کنم با جریان ذهن افکارم همراه شوم. همچنین به مغزم اعتماد دارم و خروجی‌های جالب و جدیدی را از آن دریافت می‌کنم. باید در نظر داشته باشید که تنها چیزی که برای رکود از کاری وجود دارد باور ذهنی و همراهی با جریان آن است.

به گذشته نگاه کن

بنیانگــذار و مدیرعامل شــرکت پلام پرتی شــوکر (Sugar Pretty Plum) تجربیات گذشته را راهی مناسب برای بیرون آمدن از رکود کاری در نظر می‌گیرد. او برای بیرون آمدن از بحران‌های کاری و رکود گفته است:

هنگامی که احساس کسلی و بی حاصلی می‌کنم به گذشته نگاه می‌کنم. لحظه‌های طوفان فکری را به یاد آورده و یادداشتهای قدیمی خود را مرور می‌کنم. یادداشت‌های قدیمی را برای لحظه‌های اینچنینی نگه داشته‌ام. تا در مواقعی که در کسب و کارم با مشکل روبه رو می‌شوم آنها را خوانده و روحیه بگیرم. برخی از نوشته‌هایم الهام بخش امروز می‌باشند. به بعضی از آن‌ها می‌خندم و می‌بینم که در چه زمینه موفق شدم. یادداشت‌های قدیمی مطمئنم می‌کنند که باید ادامه بدهم تا به اهدافم برسم.

از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. امیدواریم از مطالب گفته شده لذت برده باشید و مطالب برایتان آموزنده و کاربردی واقع شده باشند.

ده ابزار کاربردی برای انتخاب نام دامنه

دامنه تطبیق دقیق چیست؟

فروشگاه اینترنتی باید چه امکاناتی داشته باشد؟

می‌کنم ,رکود ,کاری ,یک ,برنامه ,راه ,از رکود ,با جریان ,رکود در ,رکود کاری ,برای بیرون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تاپ دوزانی پنجره چوبی kasbokarseo98 ایکس ویژن آوا سئو و دیجیتال مارکتینگ سئو برتر ، بهینه سازی سایت،سفارش بهینه سازی سایت شعرهای سفید parsethylene-kish rama خانه فرار اتاق فرار